Excedrin Migraine (Caplet) acetaminophen 250 mg / អាស្ពីរីន 250 mg / caffeine 65 mg)

ឈ្មោះទូទៅ៖ អាសេតាមីណូហ្វេន / អាស្ពីរីន / ជាតិកាហ្វេអ៊ីន

ថ្នាំគ្រាប់ជាមួយនឹងការបោះពុម្ព មានពណ៌សរាង Capsule និងត្រូវបានគេកំណត់ថាជា Excedrin Migraine (Caplet) acetaminophen 250 mg / aspirin 250 mg / caffeine 65 mg ។ វាត្រូវបានផ្គត់ផ្គង់ដោយ Novartis Consumer Health, Inc.

Excedrin Migraine ត្រូវបានប្រើក្នុងការព្យាបាល ជំងឺឈឺក្បាលប្រកាំង ; ការឈឺចាប់ / គ្រុនក្តៅ និងជាកម្មសិទ្ធិរបស់ថ្នាក់ថ្នាំ បន្សំថ្នាំស្ពឹក . FDA មិនបានចាត់ថ្នាក់ថ្នាំសម្រាប់ហានិភ័យអំឡុងពេលមានផ្ទៃពោះនោះទេ។ Excedrin Migraine acetaminophen 250 mg / aspirin 250 mg / caffeine 65 mg មិនមែនជាសារធាតុគ្រប់គ្រងក្រោមច្បាប់គ្រប់គ្រងសារធាតុ (CSA) ទេ។



ផលប៉ះពាល់នៃស៊ីក្លូប៊ែនហ្សាប៉ារិន

រូបភាពសម្រាប់ Ex

Excedrin migraine (caplet) acetaminophen 250 mg / អាស្ពីរីន 250 mg / caffeine 65 mg Ex

Excedrin Migraine (Caplet)

ឈ្មោះទូទៅ
អាសេតាមីណូហ្វេន / អាស្ពីរីន / ជាតិកាហ្វេអ៊ីន
បោះពុម្ព
កម្លាំង
អាសេតាមីណូហ្វេន 250 មីលីក្រាម / អាស្ពីរីន 250 មីលីក្រាម / ជាតិកាហ្វេអ៊ីន 65 មីលីក្រាម
ពណ៌
ទំហំ
១៧.០០ ម។
រាង
រាងកន្សោម
ភាពអាចរកបាន
ពីលើបញ្ជរ
ថ្នាក់ថ្នាំ
ការផ្សំថ្នាំស្ពឹក
ប្រភេទមានផ្ទៃពោះ
N - មិនត្រូវបានចាត់ថ្នាក់
កាលវិភាគ CSA
មិនមែនជាថ្នាំដែលគ្រប់គ្រងទេ។
អ្នកដាក់ស្លាក / អ្នកផ្គត់ផ្គង់
Novartis Consumer Health, Inc.
ក្រមគ្រឿងញៀនជាតិ (NDC)
00067-8103 (បញ្ឈប់)
គ្រឿងផ្សំអសកម្ម
carnauba អ្វីមួយ , FD&C ខៀវ លេខ ១ , អុកស៊ីដអាលុយមីញ៉ូម , hypromelloses , សែលុយឡូសមីក្រូគ្រីស្តាល់ , povidone , ម្សៅពោត , propylene glycol , saccharin សូដ្យូម , អាស៊ី​ត Stearic , ទីតានីញ៉ូមឌីអុកស៊ីត

ចំណាំ៖ គ្រឿងផ្សំអសកម្មអាចប្រែប្រួល។

ព័​ត៍​មាន​បន្ថែម បញ្ចូលទៅក្នុងបញ្ជីឱសថ បោះពុម្ព

ទទួលបានជំនួយជាមួយ សំណួរគេសួរញឹកញាប់អំពីលេខកូដបោះពុម្ព .

រូបភាពដែលទាក់ទងសម្រាប់ 'Ex'

Excedrin អស់រដូវ Excedrin កម្លាំងបន្ថែម (Caplet) Mucinex កម្លាំងអតិបរមា

ព​ត៌​មាន​បន្ថែម

ប្រឹក្សាជាមួយអ្នកផ្តល់សេវាថែទាំសុខភាពរបស់អ្នកជានិច្ច ដើម្បីធានាថាព័ត៌មានដែលបង្ហាញនៅលើទំព័រនេះអនុវត្តចំពោះកាលៈទេសៈផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នក។